Aj umývačka riadu môže byť profesionálna

Danika

Iste, že sú stále domácnosti, kde sa riad stále umýva ručne. Väčšinou je to zapríčinené tvrdou, vápenitú vodou v dome. Drvivá väčšina ľudí však umývačky vlastné a nedokážu si bez nich predstaviť život. Priemernej domácnosti klasická umývačka stačí. Že občas neumyje dokonale, rozbije niektoré krehkejšie riadu alebo z nej začne tiecť, zas toľko nevadí. Špičkové kuchyne v cateringu si však niečo také dovoliť nemôžu.

Profesionáli používajú umývačky značky Meiko. Táto šikovná gastro umývačka je najlepšou možnosťou pre stravovacie zariadenia. Priemerná umývačka by sa v reštaurácii musela za deň zapnúť zhruba tridsaťkrát a umývací program môže trvať dlhšie ako hodinu. Takto by to predsa nešlo.

Meiko

Je veľmi priestranná. Najdlhšia umývací program trvá len polhodiny, čo neuberá nič na kvalite výkonu. Jej poschodia môžu byť špecializované na určité druhy riadu, to záleží na tom, akú umývačku si objednáte. Tak napríklad poháre na víno sa v umývačkách často rozbíjajú. Meiko majú špeciálne extra mäkký kôš s pevnými úchytmi. Alebo napríklad pekáče, kde bývajú najčastejšie pripáleniny. Tie patria do najspodnejšieho koša priamo nad silnými tryskami, ktoré sa pripálenín v kombinácii s ďalšími funkciami a čistiacimi prostriedkami dokonale zbaví.

Samozrejme vám vo vašej reštauračný kuchyni najskôr nebude stačiť len jedna, pretože každá Meiko umývačka má inú špecializáciu. Tým je ale aspoň lepší individuálny výkon každej z nich. Výrobcovia sú najviac pyšní na techniku kvalitného vysušenie. Tým vám odpadajú starosti s dodatočným leštením. A vďaka tomu, že je zostavená z trvanlivých materiálov, má udržateľnú konštrukciu, takže nehrozí problémy s častými poruchami. Náklady na inštaláciu a údržbu sú úžasne nízke. A Meiko tiež čo najšetrnejšie nakladá so spotrebou vody, energie a elektriny.

Prečítajte si na webových stránkach, aké sú služby a referencie na výrobky napísali sami špecialisti, ktorí sú s umývačkami spokojní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *