Najlepšie vybavenie pre všetkých nadšených cukrárov

Danika

Čokoládové sušienky, torty, marcipán, zmrzlina, sladučké krémy. Tiež sa vám zbiehajú sliny? Lenže pečenie skvelých cukroviniek môže byť veľmi náročné. Potrebujete kvalitné kuchynské náčinie a tiež viac druhov ak chcete dať priestor kreativite a nápadom.

Taliansky dodávateľ

Srdečne doporučujeme tovar od talianskej firmy Martellato.Je to firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami. Dodáva všemožné vychytávky cukrárstva po celom svete. A ak naozaj máte záujem o pečenie luxusných dezertov a treba ich aj predávať potom je pre vás Martellato vhodným parťákom. Má všetku precíznosť a profesionalitou, ktorú si predstavíte pod frázou „Made in Italy“

Vykrajovače, formy, plnítka, dokonca taviacich na čokoládu, fontány a overená potravinová farbivá a bezpočet ďalších produktov. Všetko je možné objednať z ich webových stránok. Odporúčame si ich prezrieť. Tak sami najlepšie preskúmate všetky možnosti. Sú tam predstavené produkty a služby. Navyše sú krásne upravované a dokonale prehľadné.

Skrz filmu Martellato sa možno dostanete k pekárskym kurzom, ktoré financuje. A stanú sa z vás skutoční majstri. Naučíte sa robiť zložité cukrovej dekorácie alebo tiež vytvoriť známe dezerty ako sú napríklad makrónky, Sacherova torta, snehové pečivo, créme Brule, soufflé alebo panna cotta. Alebo si pre začiatok môžete len zakúpiť špeciálny manuál od firmy Martellato. V ňom sú produkty podrobne popísané a obsahujú tipy a nápady na ich využitie.

Martellato celkovo sleduje a podporuje všetko, čo sa týka potravinárstva a pekárstvo. Tak napríklad cukrárske súťaže a výstavy, všetky inovácie, ktoré sa vyskytnú, často sa vyjadrujú v gastro časopisoch.

Ale upozorňujeme, že tovar tohto typu nie je pre každého. Je veľmi drahé, a hoci v dnešnej dobe je dovoz z cudzích krajín bežnou vecou, môžu sa objaviť problémy. Premyslite si, či máte možnosti a čas sa do toho pustiť. Nie je to niečo pre domáce malých kuchárov. Pečenie by malo byť vaším záujmom a ideálne aj prácou. Inak sa vám obstaranie martellato výrobkov nevyplatí. Dobre si rozmyslite, kadiaľ sa bude uberať vaša cesta pekára.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *